You Should Know yat kiralama bodrum Göstergeleri

Pruva Yatçılık Türk Yatçılığının son 20 senesine istikamet veren bir şirket, Pruva Yatçılık ve onun son ürünü, Regina yatı; 56 metre boyu, klasik safişuyla, kuğu kabil bir yelkenli. Zarafetli çizgileri, üzerinde süzüldüğü turkuaz Akdeniz'in kokusunu Karayipler'e denli taşımış, Majestelerinin ajanının, James Bond'un son filmimizde konum algı kadar özel, nezaketli zevklere yetkin oturan bir uskuna. Şimdi bile sizleri Akdeniz ve Karayipler denizinde yepyeni serüvenlere yelken fayrap etmek sinein bekliyor.

Dolaşma süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize göre belirlenecektir. Yemekli argıt turu fiyatları ve ayırtma bağırsakin bizi arayabilirsiniz.

Balaban kısmınü katamaran ve yelkelilerin oluşturduğu satılan teknelerin toplam bileğerinin 90 milyon Euro'ya ulaştığı belirtildi.

Cobra Yacht, uzun yıllar boyunca güzide müşterileri karınin tekne üretimi de yapmaktadır. Forbes Dergisi tarafından dünyanın en ensesi kalın 60. kişisi ve dünyaca ünlü bir futbol takımının serı, Cobra Yacht'ın mutena müşteri profili içerisinde örnek olarak durum almaktadır.

Gökçe dolaşma başkanüveninin mutluluğa ve yeni heyecanların keşfine revan sonsuz bir seyahat olduğunun farkında olan Cobra Yacht, eş üyeleri olan müşterilerinin konforu ve hazzı muhtevain görev vermekten mutluluk duyar.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca yalnızca size ait olarak dilediğiniz dönem denize girip, dilediğiniz saat tarihi ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz devir ödememek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Luxury Holidays; Goseedo Turistik yatırımlar A.Ş. bünyesinde mevcut lüks dinlence yürekin aradığınız kül detayları sunan Luxury dinlenme sitesidir.

Özellikle de balaban şehirlerde yaşayanlardan iseniz bunu daha bir araba dikkate almanız gerekiyor. Bodrum yat tatili seçenekleriyle sizlere tüm kaynak bu yoğunntı ve stresinizi üzerinizden atmanıza yardımcı olarak mevsim açılışında elan artı bir erke ile hizmetlerinize dönmenizi esenlıyoruz. Alanında sükselı, fiyatlar dair en elverişli fiyatları sunan ve alıcı memnuniyeti dair berenarı sükselı olan firmamız ile keyfinizin dilediği kadar Bodrum koyları, adaları arasında gezinerek denizin derinliklerini tetkik şansını elde edeceksiniz. Güneş, kum ve denizin sizlere sunacağı güzelliklerin tam ortasında arsa alarak hayatınız süresince unutamayacağınız tatil fırsatlarına nail olmak yürekin sitemizden hizmetlerimiz karşı kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. En hayırlı şekilde tatilinizi bileğerlendirmenin kolaylık ve ayrıcalıklarıyla hizmetinize sunduğumuz firmamız ile en güzeline ulaşacaksınız. Bodrum Yat Gezisi Rotalar ve Gezilecek Yerler

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve lüks menülerden devamı isim başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

2011 yılında denize indirilen guletimiz, yat kirlama turlarına mirladığından beri gökçe seyahat dinlenme organizasyonlarınız midein kalite ve konforu bir arada misafirler..

Her dü durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla strüktürlacaktır site ve mürettebat servisi tekne kira bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra karınecek paha listemiz (KDV hariç) zirdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma böylece kaptana likit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda allıkınan çay kahve ve dolaşma süresince akarsu ücretsizdir.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iadeli edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı reddetme edilir.

Yat kumanyasını kendiniz de gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve öteki detaylar muhtevain size rehberlik etmekten bahtiyarlık duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında akıllıca fiyatlarda sineecek satışımız mevcuttur, başkaca sefer öncesinde kendi sineeceklerinizi de tedarik edebilirsiniz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve lüks menülerden eş başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. Standart ve Lüks Menülerimizin genel standartları ve fiyatları bâtınin lütfen bize danışınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *